TRVALÁ NA ŘASY

TRVALÁ NA ŘASY PRO NÁDHERNĚ NATOČENÉ A VÝRAZNÉ ŘASY

Pro koho je vhodná?

Trvalá na řasy je vhodná především pro zákaznice, které mají rovné a nevýrazné řasy. Je vhodná pro všechny délky řas – jak pro dlouhé, tak i pro velmi krátké!

Jaký má efekt?

Trvalá řasy nádherně natočí, nadzdvihne a zvýrazní. Vytvoří přirozenou křivku řas – přirozeně natočené řasy jsou krásné a okouzlující. Díky natočení řas se zároveň opticky zvětší a otevřou oči.

Jak trvalá na řasy probíhá?

Trvalou na řasy provádíme za pomoci speciálních natáček. Po umístění řas na natáčky se aplikuje trvalá, která se nechá působit 15 minut. Poté aplikujeme neutralizační tekutinu a opět necháme 15 minut působit. Nakonec setřeme zbytky přípravku a jemně sundáme natáčky.

Trvalá na řasy není bolestivá a nepoškozuje řasy. Samotný proces trvá přibližně 45 minut a Vaše řasy po něm vydrží krásně natočené 2 – 3 měsíce.

Barvení řas

Po trvalé je možné řasy ještě nabarvit. Výsledek po nabarvení je tak výrazný, že nemusíte nějaký čas vůbec používat řasenku.

Přípravky

Pro trvalou na řasy používáme profesionální přípravky od firmy Thuya, která se specializuje právě na zkrášlování a péči o řasy.

CENA:

  • Trvalá na řasy: 550,- Kč
  • Trvalá na řasy + barvení řas: 620,- Kč

 

Trvalá na řasy

775 900 327

Kosmetický salon B&G

Praha 8

Napsat komentář